Grafika

Namiot promcyjny Gubina

Namiot promcyjny Gubina Obok zadań związanych z wydawnictwem w ramach zesepołu prac projektowych i wykonawczych zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy namiot promujący Euromiasto Gubin-Guben.

50 wiosna nad Nysą

50 wiosna nad Nysą Jubileuszowa, 50 Wiosna nad Nysą w Gubinie to wydarzenie ze wszech miar wyjątkowe. Ogromny wysiłek włożony przez mieszkańców i samorząd zaowocował fantastyczną imprezą plenerową. Cieszymy się bardzo ze zaoferowano naszej firmie wykonanie okolicznościowych logotypów, wydawnictw jak i również oprawę plastyczną w postaci ulotek, plakatów i promocji wielkoformatowej całego wydarzenia.

Rzepin - Dni Rzepina

Rzepin - Dni Rzepina Jak co roku wspólnie z Gminą Rzepin realizujemy zadanie oprawy plastycznej dla Dni Rzepina. Współpraca z Panią Karoliną Kryk pod bacznym okiem burmistrza Andrzeja Skałba owocuje co róż intersującymi projektami ubagacającymi turystyczny rozwój gminy.

Gubin - Koncert Dobroczynny

Gubin - Koncert Dobroczynny W ramach współpracy z Gubińskim Domem Kultury powierzono naszej firmie opracowanie koncepcji i projektu plakatu oraz jego druk na potrzeby realizacji szczytnej idei ,,Koncertu Dobroczynnego na rzecz odbudowy Fary Gubińskiej". Dodatkowo wwykonaliśmy okładkę i płytę CD upamiętniającą wydarzenie artystyczne.

Przewodnik turystyczny

Przewodnik turystyczny Na zaproszenie Sieci Lokalnych Grup Działania w województwie zachodniopomorskim wykonaliśmy znak graficzny mającym być logiem identyfikującym organizację. Sam znak ma wskazywać na różnorodny charakter naszego regionu w którym dominującą rolę odgrywają wybrzeże i pojezierza oraz lasy.

Logo - Gopark

Logo - Gopark Zaprojektowanie znaku dla Geoparku w Moryniu było bardzo miłym i interesującym zadaniem. Za cel postawiliśmy sobie promocję wartości rodzinnych, stąd też w znaku nietrudno odnaleźć Mamucicę Geosię i malutkiego mamutka Morysia.

Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie Na zlecenie firmy GISO wykonaliśmy szereg ilustracji prezentujący wstępny projekt rozstawienia scenicznego na rynku miejskim w Sępólnie Krajeńskim.

Herb Miasta Dębno Herb Miasta Dębno Herb Miasta Dębno Herb Miasta Dębno

Herb Miasta Dębno W opracowywaniu herbu dla miasta Dębno sięgnęliśmy do źródeł ikonograficznych i materiałów archiwalnych o mieście. W opracowaniu ostatecznej wersji oparliśmy się w największym stopniu na mozaice zawartej w szczycie Szkoły Podstawowej Nr 3, pochodzącej z początku XX wieku. Opracowaliśmy wstępnie rysunkowa odręczną wersje która nabrała następnie szlifu komputerowego. Ostatecznie zaproponowaliśmy w opracowaniu kilku wersji tarcz.

GISO Reggae Festival

GISO Reggae Festival Powierzone naszej firmie opracowanie koncepcji i projektu plakatu i biletów dla Reggae Festivalu, było w pierwszej chwili co najmniej zaskakujące. czy się udało wybrnąć z zadania... cóż klient jeszcze nas nie rozszarpał.