O firmie

Nasz-region jest projektem turystycznym ukierunkowanym w stronę kompleksowej obsługi turysty. Proponujemy naszym klientom niezwykle ciekawe w formie i wykonaniu mapy, przewodniki i publikacje okolicznościowe. Równocześnie współpracujemy z naszymi klientami w dużo szerszym zakresie, takim choćby jak opracowanie wizerunku gminy, miasta, opracowanie loga i szeregu innych działań mających na celu wydobycie potencjału drzemiącego niejednokrotnie pod Państwa stopami Państwa Mała Ojczyzna. Opracowane przez nas trasy turystyczne, systemy oznakowania w formie znaków i tablic jak i publikacje o zacięciu historyczno popularyzatorskim cieszą się uznaniem pośród naszych klientów, ale co najważniejsze służą turystom i mieszkańcom, przybliżając ideę Małej Ojczyzny. Wierzę że niewielki wycinek naszej działaności zaprezentowany na stronie internetowej zanteresuje Pańswa na tyle iz uda nam się nawiązać długą i owocną współpracę. Z wyrazami szacunku Leszek Włodkowsk-Moszej

Nasze fascynacje

W naszej pracy działamy z pasją i zaangażowaniem. Rozwój turystyki i przybliżanie bogactwa Państwa Małych Ojczyzn turystom i mieszkańcom, jest dla nas celem najważniejszym, a wspólnymi pozytywnymi wibracjami staramy się ,,zarażać" czytelników na łamach naszych.

ACANTHUS AUREUS

Największą dumą i sukcesem naszej firmy bez wątpienia jest zdobycie dla województwa zachodniopomorskiego wyjątkowej nagrody. Poprzez bezpośrednie zaangażowanie i włożony wysiłek uhonorowani zostaliśmy nagrodą ,,ACHANTUS AUREUS za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy na targach POLAGRA FOOD".